Bugun...
Bizi izleyin:

    AYDIN PETROL
  • Firma Yetkilisi: Sadullah Fatih Aydın
  • Adres: Hacımurat Mahallesi Ankara Cad. Göynük Yolu Üzeri 1.Km No:195
  • Telefon:
  • Fax:
  • GSM: 0532 706 82 34
  • Web:
  • E-Mail:
  • İl / İlçe: Sakarya / TARAKLI

FİRMA HAKKINDA


FİRMA HAKKINDA


 

Aydın Petrol  02.10.2015 Yılında Sadullah Fatih Aydın tarafından kurulmuş olup, 01.09.2016 yılında da Petrol Ofisimizin yanında Aydın Motel hizmete girmiştir.

 

İşte Aydın Petrol ile ilgili haberler

 

Aydın Petrol Hizmetinizde

 

 

Taraklı’da Göynük karayolu üzeri sanayi mevkiinde çalışmalarını tamamlayan ‘’Aydın Petrol’’ vatandaşların hizmetine açıldı.

Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya’nın kurdele kesimiyle açılan Aydın Petrol’de konuklara pasta ve içecekler ikram edildi.

Açılış konuşmasında konuşan Kaymakam Kaya,’’ Taraklımıza yeni açılan iş yerinin öncelikle İş yerİ sahibine, daha sonrada vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Taraklımız günden güne büyümeye ve güzelleşmeye devam ediyor. İnşallah böyle güzel ve bol işçi çalıştıracak iş yerleri açıldıkça işsiz vatandaşlarımız da çalışma imkanı bulacaktır ‘’ dedi.

 

‘’Aydın Petrol ”İşletme sahibi Fatih Aydın yaptığı açılış konuşmasında ,’’ Aydın Petrol’ün açılışı ile Taraklıdaki müşterilerimiz de Aydın Petrol’ün kaliteli ürün ve hizmetlerinden uzağa gitmelerine gerek kalmadan faydalanabilecek. Aydın Petrol olarak müşteri beklentilerimizi ön planda tutuyor, doğru yatırım kararlarımız ve üstün hizmet anlayışımız ile yolumuza büyüyerek devam edeceğimizi ümit ediyorum ‘’dedi.

Açılışa Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya, MHP Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Pehlivan, Saadet Partisi Sakarya Milletvekili Adayları Eyüp Yıldırım, Fikret Özer, CHP İlçe başkanı Sabahattin Dönmez, MHP ilçe başkanı Halim Cingöz, SP ilçe başkanı İsmail Güven, Kent Konseyi başkanı Naim Nalbant,Kızılay şube başkanı Alaattin Yılmaz,Sakarya Büyükşehir belediyesi genel sekreter yardımcısı Zafer Poyraz, Eski Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Birol Öner ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 
Bu Firma 573 defa incelenmiştir.

YUKARI